Головна ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ

ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ В СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Ми хочемо трансформувати щорічні вечори зустрічі випускників з виключно святкових подій в механізм реальної вдячності нашим вчителям і нашим школам.

За погодженням з керівництвом навчальних закладів, на кожному Вечорі зустрічі випускників буде зачитуватися «ЗАКЛИК - 72» (Див. «ЗАКЛИК- 72») та звіт ГОЛОВИ  КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ про виконану роботу, якщо комітет був раніше створений (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»).

Після цього вибираються (перевибираються) представники випускників у КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ від кожного присутнього на вечорі випускного класу, у тому числі випускного класу поточного року. Відразу після виборів  КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ віддаляється в окрему кімнату для реєстрації, обговорення річного звіту голови комітету,  створення плану роботи на наступний рік та для вибору  ГОЛОВИ  КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ, якщо це перше засідання або якщо вже пройшов трирічний строк роботи голови комітету.

КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ працює в тісному співробітництві з керівництвом навчального закладу. У своїй практичній діяльності голова комітету постійно взаємодіє з завучем з виховної роботи.

Основні напрямки роботи КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ:

  • організація присвоєння звань лауреатів премій Благодійного фонду свого навчального закладу i вчителям за заявками представників випускників усіх років випусків і з власної ініціативи;

  • забезпечення надходження фінансових коштів для депозитного рахунку Вічного фонду навчального закладу (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНІ ФОНДИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ») від благодійників (випускників, меценатів, спонсорів, як фізичних, так і юридичних осіб);

  • надання матеріальної допомоги своєму навчальному закладу та, за потреби, вчителям, які знаходяться на пенсії та працюючим учителям, за рахунок річних депозитних відсотків від депозитного рахунку Вічного фонду навчального закладу та за рахунок цільових благодійних перерахувань для надання допомоги конкретним учителям, у першу чергу на лікування.

Вічний фонд навчального закладу створюється за рішенням КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ. Розпоряджається Вічним фондом школи виключно КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ. Керівництво Благодійного фонду не має права розпоряджатися фінансовими коштами Вічного фонду навчального закладу. Мета Вічного фонду навчального закладу – накопичення на своєму депозитному рахунку фінансових коштів, достатніх для здійснення щорічних благодійних акцій на щорічні вiдсотки по депозиту. Надходження фінансових коштів на депозитний рахунок Вічного фонду свого навчального закладу здійснюється за рахунок 10% нарахувань на всі цільові перерахування благодійників (на виготовлення медалей, видачу премій...) і за рахунок прямих перерахувань благодійників для депозитного рахунку Вічного фонду свого навчального закладу (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО БЛАГОДІЙНІ ПЕРЕРАХУВАННЯ ФІНАНСОВИХ КОШТІВ»).

Керівництво Благодійного фонду заснувало Вічний фонд України (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНИЙ ФОНД УКРАЇНИ»). Перерахування фінансових коштів на депозитний рахунок Вічного фонду України здійснюється за рахунок 10% відрахувань від прямих перерахувань благодійників для депозитних рахунків Вічних фондів навчальних закладів і за рахунок прямих перерахувань благодійників для депозитного рахунку Вічного фонду України. Керівництво Благодійного фонду використовуватиме фінансові кошти Вічного фонду України за умови письмового узгодження наглядової ради для проведення загальноукраїнських акцій, таких як організація всеукраїнських форумів, нагородження медалями лауреатів робітників Міністерства освіти, облво, міських відділів освіти, райво  тощо.

Питання фінансової безпеки регламентовані в ПОЛОЖЕННІ «ПРО ФІНАНСОВУ БЕЗПЕКУ».

МЕРЕЖА КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ З ВІЧНИМИ ФОНДАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, НАГЛЯДОВА РАДА, ПРАВЛIННЯ ФОНДУ, ВІЧНИЙ ФОНД УКРАЇНИ СТВОРЮЮТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ.