Головна НАГОРОДИ ФОНДУ 4
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

НАГОРОДИ ФОНДУ 4

1. ЗОЛОТА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Медаль лауреата І премії вручається молодим педагогам, найкращим студентам вищих освітніх закладів України та учням освітніх закладів – переможцям IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Лауреат I премії нагороджується золотою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії визначається ініціатором кожного нагородження.

Золота медаль лауреата I премії виготовляється на заводі - виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Медаль покривається позолотою і виготовляється із срібла 925 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. В особливих випадках, за бажаннями ініціаторів нагородження, медаль може бути виготовлена із золота 585 проби. Колодка медалі покривається позолотою. Кожна медаль має клеймо чи срібла 925 проби, чи золота 585 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні. На кожну медаль видається заводський сертифікат.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

2. СРІБНА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Медаль лауреата ІІ премії вручається молодим педагогам, кращим студентам вузів України та учням освітніх закладів, які зайняли ІІ, ІІІ місця в IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад чи І місце в ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад.

Лауреат IІ премії нагороджується срібною медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії не обмежений відносно до премії лауреата I премії і встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Срібна медаль лауреата IІ премії виготовляється на заводі - виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Медаль виготовляється із срібла 925 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі покрита сріблом. Кожна медаль має клеймо срібла 925 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні. На кожну медаль видається заводський сертифікат.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Нагороди зі срібла та бронзи темніють з часом. Рекомендується періодично користуватися засобом для чищення срібла.

3. БРОНЗОВА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Медаль лауреата ІІІ премії вручається молодим педагогам, студентам та учням освітніх закладів, які  зайняли ІІ, ІІІ місця в ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад.; випускникам 11 класу,  які були претендентами на нагородження державними медалями, але не одержали їх за результатами ЗНО; учням, що закінчили 11 клас на відмінно, але не були претендентами на нагородження державними медалями; студентам і учням.

Лауреат IIІ премії нагороджується бронзовою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії не обмежений відносно до премії лауреатів I та ІІ премій і встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Медаль лауреата IIІ премії виготовляється на заводі - виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Бронзова медаль виготовляється із бронзи, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі - бронзова. Кожна медаль має свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Нагороди зі срібла та бронзи темніють з часом. Рекомендується періодично користуватися засобом для чищення срібла.


4. НАГОРОДНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ 
«МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» (ФОРМАТ А4). ВИКОНАНО ЛАМІНУВАННЯМ МЕТАЛІК ЗОЛОТО.