Головна НАГОРОДИ ФОНДУ 3
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

НАГОРОДИ ФОНДУ 3

1. ЗОЛОТА МЕДАЛЬ (585 ПРОБИ) ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ».

Медаль лауреата І премії вручається громадянам України, які стали її гордістю, найкращим випускникам минулих років випусків, педагогам, учням та студентам, які стали гордістю своїх навчальних закладів.

Лауреат I премії нагороджується золотою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії визначається ініціатором кожного нагородження.

Медаль лауреата I премії виготовляється на заводі - виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Золота медаль виготовляється із золота 585 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. На кожну медаль видається заводський сертифікат. Колодка медалі позолочена. Кожна медаль має клеймо золота 585 проби і свій заводський номер, який вказується в нагородному посвідченні.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Ескіз золотої медалі лауреата I премії:


2. СРІБНА МЕДАЛЬ (925 ПРОБИ) ЛАУРЕАТА ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ».

Медаль лауреата ІІ премії вручається громадянам України, які стали її гордістю, кращим випускникам минулих років випусків, педагогам, учням та студентам, які стали гордістю своїх навчальних закладів.

Лауреат II премії нагороджується срібною медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії не обмежений відносно до премії лауреата I премії і встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Медаль лауреата IІ премії виготовляється на заводі - виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Срібна медаль виготовляється з срібла 925 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. На кожну медаль видається заводський сертифікат. Колодка медалі покрита сріблом. Кожна медаль має клеймо срібла 925 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».


3. БРОНЗОВА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ».

Медаль лауреата ІІІ премії вручається громадянам України, які стали її гордістю, випускникам минулих років випусків, педагогам, учням та студентам, які стали гордістю своїх навчальних закладів.

Лауреат IIІ премії нагороджується бронзовою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії не обмежений відносно до премії лауреатів I та ІІ премій і встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Медаль лауреата IІІ премії виготовляється на заводі - виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Бронзова медаль виготовляється із бронзи діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі - бронзова. Кожна медаль має свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».


4. НАГОРОДНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ 
«ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» (ФОРМАТ А4). ВИКОНАНО ЛАМІНУВАННЯМ МЕТАЛІК ЗОЛОТО.